Stretch fólie

Stretch folie (též také strečová, fixační, průtažná) je vedle krabic nejpoužívanějším obalovým materiálem. Strečová fólie zabalí a zpevní paletu se zbožím, jednotlivé balíky, nábytek nebo různý materiál. Použití strečky je jednoduché - fólii přiložíte/přivážete k produktu, balený produkt omotáte, přičemž folii natáhnete a ta se přilepí na spodní vrstvu. Fólie má snahu se zase "smrsknout" a proto okolo baleného předmětu a pevně drží.

Vlastnosti stretch fólie jsou dány především její průtažností a tloušťkou. Průtažnost udává, o kolik se může strečová fólie protáhnout (metr folie s průtažností 150 % se může natáhnout až na 2,5 m). Tlošťka fólie repreznetuje její pevnost a odolnost proti protržení - čim je stretch folie silnější, tím je zabalení pevnější.

Stretch folie nabízíme transparentní, černé a bílé.

Nabízíme ruční stretch fólie, které jsou přizpůsobené ruční aplikaci, a strojní stretch fólie s vyšší průtažností, které jsou určeny výhradně pro strojní balení.

K ručním stretch fóliím nabízíme také odviječe pro její snažší a důkladnější aplikaci. Při balení palet do stretch fólie, které po zabalení nebudou chráněny před deštěm, je vhodné použít na vrch palety krycí PE fólii. Hrany zboží naskládaného zboží na paletách je možné chránit lepenkovými hranami.

Produkty: