Stretch fólie ruční

Ruční strečová fólie je neocenitelný pomocník při balení v menším objemu. Je přizpůsobena k ručnímu balení palet či jednotlivých předmětů jako jsou zavazadla, krabice, nábytek a podobně.

Návin ruční stretch fólie je přizpůsobený ruční manipulaci. Role strečky váží od 1,5 do 2,5 kg. Při ovíjení je žádoucí strečku co nejvíce natahovat. Pozor, nenatahujte fólii přes hrany! Správný postup je natáhnout fólii a pak přeložit přes hranu. Takto zabalené produkty nebo palety budou dobře stažené a maximálně chráněné. Aplikaci ruční stretch fólie si můžete usnadnit plastovým odvíječem.

Průtažnost ruční stretch fólie je cca 150 % (1 metr stretch fólie je možné natáhnout na 2,5 metru). Pokud je fólie přednatažená je průtažnost pouze cca 30 %.

Naše stretch fólie jsou na dutinkách s vnitřním průměrem 50 mm.

Ruční stretch fólii nabízíme v různých tloušťkách. Čim je balené zboží težší a nepravidelnější (ostré rohy a hrany), tím by použitá stretch fólie měla být silnější. Nabízíme také černou nebo bílou fólii. Při hermetickém/kompletním balení palet do fixační fólie je vhodné použít krycí fólii na vrch palety.

Veškerou stretch fólii máme skladem a při větších objemech můžete získat množstevní slevu.

Pokud nemůžete najít co potřebujete, kontaktujte nás na info@nejlevnejsiobaly.cz.

Produkty: