Lepicí pásky balicí

Nabízíme kvalitní a prověřené lepicí pásky co opravdu drží a netrhají se. Lepicí pásky mají různou šíři. Nejběžnější lepicí pásky mají šíři 48 mm, ale v naší nabídce naleznete pásky od 19 mm do 75 mm. Vedle standardních návinů 66 m nabízíme také lepicí pásky určené především pro strojní lepení s návinem 990 m.

Naší specialitou jsou vysoce kvalitní lepicí pásky od rakouského výrobce Müroll, které představují naprostou světovou špičku a nezklamou Vás.

Při nákupu lepicí pásky se zaměřte vedle šíře a návinu také na duh lepidla:

AKRYL: akrylové lepicí pásky nejsou vhodné pro lepení krabic a produktů umístěných v prostředí s teplotami pod bodem mrazu. Doporučené teplotní rozpětí pro použití pásek je od +5°C do +45°C.

HOTMELT: lepidlo hotmelt je vhodné pro použití i pod bodem mrazu. Po aplikaci pásky je potřeba ji ještě přitlačit (aplikovat pomocí odviječe nebo přejet rukou). Lepidlo hotmelt dosáhne maximální lepivosti po několika vteřinách po aplikaci.

SOLVENT: Díky vysoce účinnému lepidlu solvent na bázi přírodního kaučuku je vhodná i pro nejnáročnější lepení. Použitelná pro teploty od -10 °C do +40 °C a krátkodobě až do +100 °C.

Všechny lepicí pásky držíme skladem a nabízíme také zajímavé množstevní slevy.

Pokud chcete lepicí pásky s vlastním potiskem, neváhejte nás kontaktovat na info@nejlevnejsiobaly.cz.

Produkty: